POCÍŤ RÓMSKU HUDBU

Koncert rómskej hudby

POCÍŤ RÓMSKU HUDBU / Feel the Roma music
19:00 | DK Zrkadlový háj

Projekt multižánrového hudobníka a speváka Marca Pilla a skupiny Jána Berkyho Mrenicu prináša obrovskú energiu a vášeň do hudby, ktorá nesie vplyvy rómskej hudby celého sveta.

Skladateľ, aranžér, cimbalista, spevák a gitarista Marco Pillo sa narodil v roku 1975 v Šali. Už ako trinásťročný pôsobil v komornom orchestri A. Móžiho, s ktorým koncertoval po Európe. V Španielsku študoval hru na gitare a prenikal do krás španielskeho flamenca. Chceme sa s týmto projektom uchádzať o priazeň multikultúrneho publika na celom území SR. Marco Pillo má široký diapazón hudobných štýlov a preto je jeho hudba zvlášť zaujímavá.

Pocíť rómsku hudbu a exkluzívni hostia. V DKZH to bude známy a vyhľadávaný český, svetovo uznávaný hudobník, multi-inštrumentalista, skladateľ, kapelník, hráč na zobcovu flautu, saxofón a píšťaly, ale aj hudobný pedagóg a osvetár, Jiří Stivín /ČR/

Účinkujú:
Ján Berky Mrenica / husle
Marco Pillo / gitara, spev
Michal Bugala / gitara
Janczi Rigo / kontrabas

Pripravili sme pre vás registračnú permanentku, zakúpením ktorej máte voľný vstup na všetky podujatia Kultúrneho leta v Petržalke 2021.
Registračná permanentka pre 1 osobu na mesiac | 5 €
Rodinná registračná permanentka na mesiac | 10 €
(max. 5 členov rodiny)
Nakoľko sú hromadné podujatia povolené len v obmedzenom počte, kúpou permanentky vám nezaručujeme miesto na podujatí, preto vám odporúčame prísť v dostatočnom predstihu.
Prosím, uložte si zakúpenú permanentku pre jej opätovné použitie na všetky podujatia v rámci mesiaca júl alebo august. Kúpou permanentky prehlasujete správnosť vyplnených kontaktných údajov. Ste si vedomý, že v prípade potreby ste schopný kontaktovať všetkých členov rodiny, pre ktorých kupujete rodinnú permanentku. Z dôvodu pandemickej situácie, prosíme, o dodržiavanie platných opatrení pre región Bratislava (viac info na kulturnysemafor.sk).

Tešíme sa na vás!
Zmena programu vyhradená!

Dom kultúry Zrkadlový háj

  30.07.2021 | 19:00 - 20:00

  Hudba

 5 € - permanantka

POCÍŤ RÓMSKU HUDBU

Podobné podujatia