JANA KRIŠTOF LEHOTSKÁ - ZOZNÁMME SA TOUR

Prvé slovenské akustické turné s názvom Zoznámme sa tour.

„Možno ste o mne doteraz ešte nepočuli. Možno nepoznáte žiadnu z mojich piesní. No verím, že radi objavujete niečo nové, niečo nepoznané. Preto vás pozývam na moje úplne prvé  slovenské turné, kde vám na koncertoch odhalím kúsok seba.
PRÍĎTE A ZOZNÁMME SA NAVZÁJOM.
Vaša Jana„

Po vydaní dvoch štúdiových albumov SNY a DOTYKY SLOV, singloch ŠŤASTENA a VERÍM a po úspešnom open air tour s Marii Rottrovou, kde odohrala svoje koncerty ako predkapela, vyráža v roku 2024 Jana Krištof Lehotská na svoje prvé slovenské turné. V ôsmych mestách: Bardejov, Žarnovica, Nitra, Liptovský Mikuláš, Turčianske Teplice, Bratislava, Banská Bystrica a Trnava odohrá Jana so svojou kapelou svoje najlepšie piesne v špeciálnych akustických úpravách.

Turné vyvrcholí v jej rodných Bojniciach, kde koncert bude rozšírený o vokálovú sekciu, elektrické gitary, bicie a tanečný doprovod výbornej domácej tanečnej skupiny Ala Dance pod vedením choreografky Aleny Domanikovej.

Príjmite pozvanie slovenskej interpretky, hudobníčky, skladateľky a textárky Jany Krištof Lehotskej na niektorý z jej koncertov v rámci prvého slovenského turné a príďte sa navzájom zoznámiť na jej ZOZNÁMME SA TOUR.

Oficiálna web stránka turné
FB event

Ďakujeme našim partnerom:
Brose Prievidza
Karton.sk
Fenix Security s.r.o.
Meridiana resort Bojnice
Zoskok.sk
Beta rádio
Rádio v Nitre

So všetkých, ktorí si zakúpia lístok v predpredaji na koncert v ktoromkoľvek meste v rámci nášho turné ZOZNÁMME SA TOUR, vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM Z 3000 METROV ZADARMO a bude môcť zažiť rovnaký zážitok ako Janka. Zároveň všetci ostatní, ktorí nevyhrajú, a chceli by rovnako zažiť zoskok padákom, získajú 10% zľavu pri objednávke tandemového zoskoku na stránke www.zoskok.sk Stačí do poznámky ku objednávke zoskoku napísať číslo zakúpeného lístku na koncert.

Dom kultúry Zrkadlový háj

  16.03.2024 | 19:00 - 21:00

  HUDBA

 15 €, ZŤP zdarma

JANA KRIŠTOF LEHOTSKÁ - ZOZNÁMME SA TOUR

Podobné podujatia