OSOBNOSŤ PETRŽALKY 2022

Nominujte Osobnosť Petržalky 2022 a vyhrajte 10 pozvánok na slávnostný galavečer

Mestská časť Bratislava-Petržalka už od roku 1998 organizuje slávnostné podujatie Osobnosť Petržalky, počas ktorého sa snažíme prejaviť vďaku a úctu tým, ktorí sa natrvalo zapísali do histórie Petržalky, prispeli k šíreniu jej dobrého mena a rozvoju, zlepšili spolunažívanie jej obyvateľov i návštevníkov alebo skvalitnili ich život.

Od vzniku ankety sa medzi ocenených dostali zvučné mená ako Kamil Peteraj, Marián Kochanský, Daniel Hevier či Stanislav Štepka. Nominovať osobnosti do tohtoročnej ankety môžete aj vy. Piatich z vás radi odmeníme pozvánkami pre dve osoby na slávnostný septembrový galavečer.

AKO NA TO?
- Do nedele 1. mája (vrátane) vyplňte a odošlite jednoduchý elektronický formulár, ktorý nájdete na www.OSOBNOSTPETRZALKY.sk, alebo využite jeho papierovú verziu, ktorú môžete doručiť na podateľňu nášho Miestneho úradu Petržalka na Kutlíkovej ulici 17.
- V piatich hlavných kategóriách máte možnosť nominovať tváre petržalskej kultúry, sociálnej práce, vzdelania, životného prostredia či športu.
- Nominovať je možné aj viacero osobností, stačí vyplniť viacero formulárov. Alebo tiež skupiny osôb, ktoré nominujete ako jeden celok.
- Návrhy môžete podávať buď samostatne, alebo v zastúpení občianskych združení či organizácií.

Od 2. mája do 19. júna bude prebiehať skompletizovanie vašich nominácií a následné vyhodnotenie ankety v odborných komisiách. Od 20. júna plánujeme spustiť hlasovanie o Cene verejnosti, v ktorom bude môcť zvoliť jednu z Osobností Petržalky 2022 aj široká verejnosť. Piatich hlasujúcich rovnako radi odmeníme pozvánkami pre dve osoby na slávnostný septembrový galavečer.


Na tradičnom podujatí si víťazi ankety prevezmú ceny osobne z rúk nášho starostu Ján Hrčka, jeho zástupkýň a ich ďalších poslaneckých kolegov. Už teraz sa tešíme na ďalšie zaujímavé príbehy a osudy, ktoré obohatili život Petržalky.

VIAC INFO
#petrzalkazije #osobnostpetrzalky

Najbližšie podujatia