HVIEZDNY KONCERT - Anna Re s kapelou a 55-členným Zborom Spievanie nás baví

Vitajte na Hviezdnom koncerte, kde sa hudobné tóny spájajú s témou jedinečnosti a vášne každého jednotlivca.

Tento nezabudnuteľný hudobný zážitok, ktorý sa uskutoční v Dome kultúry Lúky na Vigľašskej 1 v Bratislave-Petržalke, v pondelok 18. decembra 2023 o 19:00, je cestou do sveta, kde každý tón a každé slovo rozprávajú svoj vlastný príbeh, a každý účinkujúci je jedinečnou žiariacou hviezdou. Názov koncertu nám pripomína, že každý z nás je jedinečný, podobne ako hviezdy na nočnej oblohe.

Tešiť sa môžete na speváčku Annu Re s kapelou (Viliam Vitéz, Jozef Madola a Marián Karšay) a 55-členným Zborom Spievanie nás baví. Téma Hviezdného koncertu podčiarkuje myšlienku, že každý z nás, či už sme na javisku alebo v publiku, je jedinečnou hviezdou, schopnou zažiariť svojím vlastným spôsobom.

V prípade Zboru Spievanie nás baví ide o skupinu nadšených amatérov, ktorí sa svojej hudobnej vášni venujú v čase mimo svojich bežných povolaní. Nie sú to profesionáli, sú to ľudia ako vy, ktorí sa neboja zdieľať svoj talent a lásku k hudbe s verejnosťou.

Hviezdy tohto večera nesvietia len na oblohe, ale vystupujú pred vami na pódiu s autorskými piesňami Anny Re, vianočnými melódiami a kúzelnými muzikálovými tónmi. Pridajte sa k nám a spolu s nami oslávte túto jedinečnú hudobnú galaxiu, kde každý z nás môže byť hviezdou svojho vlastného hudobného príbehu.

Pripravte sa na hudobné dobrodružstvo plné energie a dojímavých momentov. Príďte a buďte súčasťou tejto jedinečnej hudobnej galaxie, kde každá pieseň je príležitosťou vyjadriť svoju jedinečnú melódiu a každý účinkujúci, vrátane vás, je zvýraznený ako osobitná hviezda na hudobnej oblohe.

Kapela v zložení Viliam Vitéz (klávesy), Jozef Madola (basgitara) a Marián Karšay (bicie) a Zbor Spievanie nás baví pod vedením Anny Re.

Facebook
Instagram
Ofickálna stránka

Dom kultúry Lúky

  18.12.2023 | 19:00 - 20:30

  HUDBA, KOMUNITNÉ AKTIVITY

 15 - 20 €

HVIEZDNY KONCERT - Anna Re s kapelou a 55-členným Zborom Spievanie nás baví

Podobné podujatia