VIANOČNÁ PETRŽALKA 2023 / LASH & GREY

Vianočná atmosféra s dvojicou Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý.

18.00 LASH & GREY
Duo speváčky Kristin Lash / Kristíny Mihaľovej s gitaristom Jacobom Greyom / Jakubom Šedivým patrí medzi najvýraznejšie objavy slovenskej hudobnej scény posledných rokov. Lash & Grey zbierajú ocenenia doma aj v zahraničí a čoraz častejšie sa objavujú na svetových pódiách (Jazz Festival Wiesen, Paris Jazz Marathon, Jazztime Ravensburg, Fara Music Festival, Prague PROMS). Kristína sa ako jediná Európanka prednedávnom dostala do finále prestížnej speváckej súťaže Sarah Vaughan International Jazz Vocal Competition. Dvojica má na konte oceňované albumy Sleepin’ With The Lights On a Blossoms of Your World, ktoré predstavia aj na svojom koncerte.

Kristína Mihaľová – spev
Jakub Šedivý – gitara

Oficiálna stránka
Instagram
youtube

19.15 INSPINIA svetelná a LED show
Umelecké združenie Inspinia tancuje s ohňom a čaruje so svetlom. Tma je prostriedok, ktorý dovolí vyniknúť ich umeniu.

Ohnivá show INSPINIA, to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle.

Oheň ako živel nás fascinuje a preto sa stal zdrojom našej zábavy. Baví nás objavovať jeho svetlé stránky a splývať s ním v ladnom pohybe a tento radostný pocit prenesieme počas show aj na divákov. Vďaka dokonalým trikom, nápaditým rekvizitám a efektom navodíme slávnostnú atmosféru, nabijeme divákov prúdom pozitívnej energie a postaráme sa o nezabudnuteľný zážitok.

Predstavenia s ohňom realizujeme už vyše desať rokov a naši artisti majú bohaté skúsenosti, vďaka ktorým vedia zaručiť bezpečný a čistý priebeh každého vystúpenia.

oficiálna stránka

Exteriér

  16.12.2023 | 18:00 - 19:00

  HUDBA, KOMUNITNÉ AKTIVITY

VIANOČNÁ PETRŽALKA 2023 / LASH & GREY

Podobné podujatia