JAŠENIE: Vi3e + Young Aesthete

Jašenie je 2-hodinová intenzívna párty, ktorá búra bariéru medzi publikom a DJmi – v spoločnom obklopení oslavuje hudbu tancom a performatívnymi DJ setmi.

⑤ Po štvrtom vypredanom Jašení v Pražiarni prichádza ďalšie – v legendárnych old school priestoroch DK Zrkadlový Háj v bratislavskej Petržalke.
Jašenie je 2-hodinová intenzívna párty s DJmi uprostred ľudí, ktorá je sprevádzaná svetelnou inštaláciou a zaznamenaná na video. Akcia búra bariéru medzi publikom a DJmi – v spoločnom obklopení oslavuje hudbu tancom a performatívnymi DJ setmi. Na piatom vydaní eventu sa predstaví jeho stvoriteľ Young Aesthete a Vi3e.
Vi3e je slovenským priekopníkom britského elektronického zvuku. Známy je z hlavných pódií československých festivalov – je Glebovým koncertným DJ-om. Zahral si po boku elektronickej špičky ako Sammy Virji, Conducta, MPH, Flava D, Holy Goof a ďalších. Na konte má viacero albumov pod hlavičkou Universal Music a na Jašenie 5 si chystá nevydané skladby, remixy a duby.
VIDEO: youtu.be/JRt2oJkqBS8
IG Vi3e: instagram.com/vi3e_music
Young Aesthete je DJ a producent, ktorého vystúpenia sú plné pohybov, autentických momentov a kontaktu s divákmi. V hudbe, ktorá prúdi cez jeho telo, nájdete prvky žánrov ako UK garage, house, trap a aj jeho vlastnú produkciu.
VIDEO: youtu.be/QhXLyKIdsZA
IG Young Aesthete: instagram.com/young_aesthete

Dom kultúry Zrkadlový háj

  18.06.2024 | 20:00 - 23:00

  HUDBA

 14 € predpredaj / 20 € na mieste

JAŠENIE: Vi3e + Young Aesthete

Podobné podujatia