KULTÚRNE LETO V PETRŽALKE / PETRŽALKA V POHYBE

Láska k pohybu. Joga v Sade Janka Kráľa, basketbalový turnaj v Matchballe a 5 disciplín na Tupolevovej.

Populárne celodenné športovo – atletické aktivity pre petržalské deti a mládež, doobedňajšie turnaje, a poobedňajšie podujatie na športovom ihrisku Tupolevova. Kopec zábavy, prezentácia petržalských športových klubov, škôl a spolkov. A každého, kto splní všetky úlohy na stanovištiach, čaká krásna odmena.

Sad Janka Kráľa: Joga od 9:00 – 10:00

Matchball: Basketbalový turnaj – basketbalový streetball zamerané pre deti od 8 do 16 rokov 9:00 – 12:00

Škola Tupolevova od 16:00 – 19:00 h.

Disciplíny

  1. Karate
  2. Gymnastika,
  3. Atletika,
  4. Hádzaná
  5. Hasiči

Na začiatku o 16:00 h. sa odprezentujú disciplíny. Následne na to vystúpi Juventa v strede ihriska –  krásne gymnastické vystúpenie. Následne vystúpi aj škola karate, ktorá taktiež ukáže, aké šikovné talenty máme v tomto športe.

Disciplíny na ktoré sa môžu detičky tešiť budú prístupné od 16:30 h.

Každý záujemca bude mať kartičku, ktorú dostane pri vstupe ( registračný stan – kde bude umiestnený registračný stolík) Každé dieťa ktoré chce súťažiť si vyzdvihne práve v registračnom stane kartičky. Detičky budú musieť absolvovať, celé kolo športových disciplín, kde bude získavať pečiatky, ak prejde všetky disciplíny a nazbiera dostatočný počet pečiatok, odovzdá kartičku tímu KZP a my mu dáme darček, ktorý si bude môcť sám vybrať za jeho šikovnosť

Disciplíny na ktoré sa môžete tešiť:

Atletická škola pre deti - RunforFun
Detská atletika  RunforFun, (súťaže, skoky cez prekážky, skoky do diaľky, beh, naučenie detí atletickej abecedy) Atletické ihrisko, trate, kužele a iné.

Juventa 
ŠK JUVENTA Bratislava, o.z. vznikol pod taktovkou vysokoškoláčok, ktoré sa predtým taktiež aktívne venovali modernej gymnastike a show dance. Dnes už odovzdávame svoje skúsenosti ďalej. Pôsobíme v bratislavskej mestskej časti Petržalka od začiatku roka 2011

Moderná gymnastika, Show dance
Výrazový tanec, ktorého hlavnou odlišnosťou od ostatných tancov, je stvárňovanie istého deja       

ŠŠK Bratislava
Karate klub ŠŠK pôsobí v bratislavskej Petržalke, čo dáva jeho činnosti určitý výchovný ako aj sociologický rozmer. Organizuje činnosť vyše 150 aktívnych členov, pre ktorých má vypracovaný systém postupových a majstrovských súťaží od žiakov po seniorov.

ŠKP Hádzaná Bratislava
Hádzaná je tímová loptová hra, kde si dva tímy po sedem hráčov (šesť plus brankár) hádžu a odrážajú loptu, pričom sa pokúšajú hodiť ju do bránky tímu súpera. Vyhráva tím, ktorý dá viac gólov.
My ju však pre Vás pripravíme trošku inak, príďte sa presvedčiť, ako sme to vymysleli.

Hasiči
Obhliadky hasičského auta, kde si môžu detičky vyskúšať, čo všetko v sebe skrýva takéto auto, taktiež si všetko môže aj vyskúšať.

Tešíme sa na vás!

 


Exteriér

  27.07.2024 | 09:00 - 19:00

  PRE DETI, KOMUNITNÉ AKTIVITY

KULTÚRNE LETO V PETRŽALKE / PETRŽALKA V POHYBE

Podobné podujatia