LET ČÍSLO 124

Absurdná komédia z nadmorských výšok, ktorá nám zriedi smiechy!

Spolu s nami budú na palube tohto lietadla cestovať dvojzmyselný humor, kus natlakovanej satiry a nezbedná posádka v zložení Lujza Garajová Schrameková, Juraj “Šoko” Tabaček, Dominika Richterová a Peter Sklár. Divadelná fraška z kokpitu o lepších, či skôr zatratených, zajtrajškoch v nás prebudí dlho potlačovanú pachuť k červeným gombíkom a usporiada naše turbulenciou rozkolísané názory. Pozor, pred náložou kvalitného humoru nás záchranné vesty sťažka ochránia! Držte si preto klobúky, chystajte padáky. Koniec hlásenia! 

Ona je bystrá a úspešná prvá pilotka, šéfka aj manželka. On je kostrbatý ťuťmák, manžel a druhý pilot. V kabíne lietadla spoločne zvádzajú konverzačnú bitku ako aj boj o prežitie kvôli stratenému podvozku lietadla. Do palubnej pletky postupne prichádza právom nasrdený pasažier, ale aj zmätený únosca. Konverzačnú komédiu osvieži príchod sympatickej letušky.

Autorom divadelnej komédie je Ľudo Ferenc. Na režisérsku stoličku zasadol Jakub Nvota. Hudbu má na starosti Kamil Mikulčík. O scénu sa postaral Tom Ciller.
V hlavných úlohách sa predstavia Lujza Garajová Schrameková, Juraj “Šoko” Tabaček, Dominika Richterová a Peter Sklár

Dom kultúry Zrkadlový háj

  20.09.2023 | 19:00 - 21:00

  DIVADLO

 19 - 23 €

LET ČÍSLO 124

Podobné podujatia