ZLATÉ TELEVÍZNE NÁVRATY

Príjemné posedenie s redaktorom, moderátorom, spisovateľom ŠTEFANOM NIŽŇANSKÝM ako spovedaným a moderátorkou Anicou Škodovou ako spovedajúcou.

Štefan Nižňanský je aktívny dôchodca, ktorý si plní dávne zámery a ciele z čias, keď v mladosti na nič - popri povinnostiach – „nebol čas“... Po skončení misie vo funkcii posledného generálneho riaditeľa Slovenskej televízie (v januári 2011) sa utiahol do tvorivého azylu pod borovice na Záhorí. Chalupárči, zbiera huby, ako publicista reaguje komentármi v alternatívnych médiách kriticky na aktuálne politické i spoločenské dianie. A píše knihy. Za uplynulých 10 rokov ich napísal a vydal 7. Nielen pre dospelých čitateľov, no ako správny „profesionálny dedko“ štyroch vnukov, do slovenskej literatúry vstúpil rozprávkami pre deti.

Naďalej spolupracuje s hokejovým zväzom v rozvoji jeho autorského projektu Siene slávy slovenského hokeja, pôsobí v Únii slovenských novinárov a ako porotca literárnej súťaže „Skalická poviedka“ prispieva k hľadaniu a tvorivému rastu talentov na školách.    

CC Centrum

  30.11.2023 | 16:00 - 17:30

  KOMUNITNÉ AKTIVITY, PRE SENIOROV

 3 € / 2 € študenti, dôchodcovia a ZŤP

ZLATÉ TELEVÍZNE NÁVRATY

Podobné podujatia