Daruj filmový zážitok!

Permanentka do kina za 24,90 Eur!

Permanentka DARUJ FILMOVÝ ZÁŽITOK iba cez ZĽAVOMAT.sk

KÚPIŤ TU!

V čase stúpajúcich cien lístkov do kina, vám Kultúrne zariadenia Petržalky ponúkajú možnosť užiť si filmové predstavenie za bezkonkurenčnú cenu! Preto neváhajte a zakúpte si Permanentku DARUJ FILMOVÝ ZÁŽITOK v hodnote 24,90 Eur iba cez portál zľavomat.sk ešte dnes!

Permanentka je platná od 29.9.2023 do 30.11.2024 a ponúka možnosť päť krát navštíviť Kino Lúky na Vígľašskej 1 alebo Artkino za zrkadlom v Dome Kultúry Zrkadlový háj na Rovniankovej 3. Nie je podmienkou navštíviť 5x jedno kino. Petržalské kiná sú vybavené vďaka podpore Audiovizuálneho fondu špičkovým priestorovým zvukom vo formáte 7.1 a kvalitným digitálnym obrazom.

Výhodou Permanentky DARUJ FILMOVÝ ZÁŽITOK je, že nie je viazaná na konkrétnu osobu, je prenosná a dá sa využiť viackrát na jeden film. Napríklad 5-členná rodina môže využiť jeden poukaz.

Permanentka DARUJ FILMOVÝ ZÁŽITOK oprávňuje držiteľa vymeniť vstup za voľnú vstupenku na filmové predstavenie v pokladniciach Kultúrnych zariadení Petržalky. Po predložení dokladu o zaplatení získate kartičku a návšteva kina sa vám bude odškrtávať. Ponúkame možnosť zapojiť sa do mailing listu a byť pravidelne informovaný o filmových projekciách jednosálových kín v Petržalke.

Novinkou od januára 2023 je zrekonštruovaná kinosála Kina Lúky, pohodlnejšie sedadlá, bezbariérový prístup a 10 miest pre pohybovo znevýhodnených.

Užite si v kinách najočakávanejšie filmy roka 2024:

The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim
Gladiator 2
Deadpool 3
Lovec Kraven
Venom 3
Joker: Folie à Deux
Já, padouch 4
Madam Web
Mizerové 4
Beetlejuice 2
Ballerina
Kung Fu Panda 4
V hlave 2
Mufasa: The Lion King
Transformers One
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
Ježek Sonic 3
Garfield vo filme
Mean Girls
The Beekeeper
Duna: Část druhá
Ghostbusters: Frozen Empire
Godzilla x Kong: Nové imperium
Nosferatu
The Fall Guy
Argylle
Alien: Romulus
Bob Marley: One Love

a mnohé ďalšie.

Aktuálny program kín
facebook

 

 

Najbližšie podujatia